چرا پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان ) آب را گرم نمی‌کند

تا به حال شده که گرم نشدن آب پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان ) شما را کلافه کند؟ توضیح میدیم که چرا پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان ) آب را گرم نمی‌کند

اگر در خانه پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان ) دارید حتما یک بار این اتفاق برایتان است. در پاییز و زمستان این اختلال بسیار آزاردهنده است. به هر حال هیچ کدام از ما دلمان نمی خواهد با آب سرد حمام کنیم. اگر شما هم گاهی با این معضل دست‌و ‌پنجه نرم می کنید، استادکار به شما می گوید دلایل اصلی سرد شدن پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان ) چیست و شاید بتوانید با شناختن این دلایل خودتان مشکل را بیابید و آن را حل کنید. البته ممکن است در بسیاری از مواقع کاری از دست‌تان بر نیاید و مجبور شوید از متخصصان تعمیرات پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان ) در کرمان  کمک بگیرید. با این حال دانستن این موارد خالی از لطف نیست.

 

 پایین آمدن فشار گاز

در بسیاری از مواقع مشکل اصلی پایین بودن فشار گاز است. این مشکل در شهرهای بزرگ بیشتر اتفاق می افتند. بخصوص در فصول سرد سال به دلیل مصرف بیش از حد از گاز، فشار گاز کم می شود و مشکل گرم نشدن آب پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان ) را به همراه دارد. بنابراین قبل از اینکه به متخصصان تعمیرات پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان ) زنگ بزنید، فشار گاز را چک کنید.

فشار پایین آب

کم شدن فشار آب سرد نیز می تواند یکی دیگر از دلایل گرم نشدن آب پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان ) ها باشد. کم بودن فشار آب سرد باعث جوش آمدن سریع آب در پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان ) می شود و همین امر باعث خاموش شدن دستگاه و سرد و گرم شدن مداوم آب می شود. برای رفع این مشکل راهی ندارید جز اینکه صبر کنید تا نوسان فشار آب حل شود و یا یک پمپ آب در ساختمان خود نصب کنید.

 

رسوب گرفتن مبدل ثانویه

دلیل دیگری که بسیار رایج است، رسوب گرفتن مبدل ثانویه است. این مبدل هر چند سال یکبار نیاز به تعویض دارد. البته ممکن است بتوانید بدون عوض کردن آن، پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان ) خود را راه بیاندازید. در این صورت باید مبدل ثانویه را با مخلوط آب و اسید شست‌و‌شو دهید. توصیه ما به شما این است که این کار را خودتان انجام ندهید و از متخصصان تعمیرات پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان ) کمک بگیرید. اما اگر تصمیم گرفتید خودتان دست به کار شوید، این کار را با نهایت دقت انجام دهید زیرا اسید شوخی ندارد.

وجود هوا در لوله ها

به درجه روی پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان ) با دقت نگاه کنید. اگر فشار آن زیر عدد یک است به این معناست که نیاز است هواگیری شود. پیچی در قسمت پایین دستگاه قرار دارد که با چرخاندن آن صدایی مانند خروج هوا را خواهید شنید. پیچ را تا زمانی که درجه به بالای یک نرسیده باز نگه دارید. زمانی که درجه به بالای یک رسید آب را باز کنید. ممکن است با انجام این کار مشکل شما حل شود.

 

سوختن برد کنترل

در بسیاری از مواقع پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان ) روشن است اما کار نمی کند. این عامل یکی از نشانه های خراب شدن برد کنترل است. برای تعویض برد کنترل می توانید از متخصصان تعمیر پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان ) کمک بگیرید.

دلایل متفرقه

در بالا به چند دلیل اصلی گرم نشدن آب پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان ) اشاره کردیم. اصولا خرابی اکثر پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان ) ها از همان ۵ مورد بالا سرچشمه می گیرد. اما فراموش نکنید که عوامل دیگری نیز در سرد شدن پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان )، دست دارند. می توان از میان آن ها به موارد زیر اشاره کرد:

 • قطع شدن برق دستگاه
 • اتصالی برق دستگاه
 •  سوپاپ نامناسب پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان )
 • وجود اشکال در پمپ
 •  رسوب گرفتن رادیاتورها (رفع این مشکل نیز با شست‌و‌شو آب و اسید ممکن می شود)
 •  رادیاتورهای قدیمی و فرسوده
 • خراب شدن دودکش پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان )
 • خرابی شیر های پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان )
 • پیچ و خم های زیاد در لوله کشی (این موضوع باعث کاهش فشار آب می شود)
 •  خرابی پتاسیومتر گرمایش
 •  نزدیکی بیش از حد رادیاتور به پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان )
 • خرابی فلومتر پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان )
 •  رسوب گرفتن دریچه آب پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان )
 • نزدیکی چند رادیاتور به هم (باعث افت فشار می شود)
 • انجام ندادن سرویس های دوره ای

 

علت گرم نشدن رادیاتورها

چرا پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان) آب را گرم نمیکند؟

علت خرابی پکیج ( نمایندگی بوتان کرمان )

کرمان ,بوتان ,نمایندگی ,پکیج ,آب ,فشار ,نمایندگی بوتان ,پکیج نمایندگی ,بوتان کرمان ,می شود ,آب پکیج ,پکیج نمایندگی بوتان ,نمایندگی بوتان کرمان ,بوتان کرمان خرابی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شهر من گم شده است سرباز مسافر بازار نخ و الیاف ایران تبادل لینک MY little planet چگونه یک مدرسه شاد داشته باشیم ؟ فروش فوق العاده باکیفیت ومناسب محصولات اقامت 98 هات لرن پایگاه رسانه ای رونق تولید